SİLAH & EKİPMAN TAMİR BAKIM SERVİSİ

MAĞAZA

Showroom bölümümüzde her Türlü av malzemeleri av tüfekleri havalı-kuru sıkı tabanca ve fişeklerini satın alabilir 200 ‘e yakın ithal - yerli av tüfekleri ile sektörde ki yerini alan firmamız siz değerli müşterilerimize güler yüzlü personeli ile sıcak bir ortamda bilgilerini sizinle paylaşmaya hazırdır.

Ruhsatlı silah tamir atölyesi

Ruhsatlı silah tamir Atölyemizde Her Türlü Ruhsatlı silahınızın bakımı temizliği tamiri boya,kaplama gravür işleme ve titanyum kaplama, krom kaplama ,taşlama, her türlü işlemleri yasal çerçevede yapılmaktadır.

RUHSAT TAKİP BİRİMİ

1779 Sayılı Yönetmeliğin :Madde 21- Kanunun 11 inci maddesinin dördüncü fıkrasının (a), (b) ve (c) bendi kapsamındaki silahlar (hatıra-Hediye) hariç olmak üzere, taşıma veya bulundurma ruhsatlı silaha sahip olanlar, ruhsatlarında nitelikleri yazılı silahlarını bu Yönetmelik hükümlerine göre silah taşıma veya bulundurma ruhsatı verilebilecek olan kişilere satış veya hibe yoluyla devredebilir ya da Türk Silahlı Kuvvetlerine veya Genel Müdürlüğe hibe edebilirler dendiğinden;

Ruhsat Takip Birimimizce Yasal olarak alacağınız ruhsatlı silah dosyanızın takip işlemleri vekaletle yasal çerçevede profesyonel elamanlarımızla takip edilmektedir. Ruhsatlı silah almak isteyenlere silahta çeyrek asırlık tecrübemizle ; yurt dışından permi ile getirtilen gerekse sıfır yada 2.el silahların devri satışı yasa ve yönetmelik çerçevesinde yapılmaktadır.

Ruhsatlı silah konusunda merak edilen model ve uygulamalar hakkında ücretsiz olarak bilgi paylaşımı uzman personelimiz tarafından verilecektir.

Ruhsat almaya engel duruma düşen şahıslara Şirketimizin anlaşmalı olduğu 6136 sayılı kanun ve 1779 sayılı yönetmelik Emniyet Genel Müdürlüğünün en son silah ruhsat Birleştirilmiş genelgesi 2013/39 nolu genelgesi hakkında gerekli hukuki yardım alabilirsiniz.